Hakkımızda

Okuşlar Bireysel EmeklilikHakkımızda ;

Ticari hayatına 1949 yılında Selahattin OKUŞ ‘ un temelini atmasıyla başlayan işletmemiz  1991 yılında OKUŞLAR SİGORTA Ara Hiz Ltd Şti ünvanı ile sigortacılık hayatına hızlı bir giriş yapmıştır . Okuşlar Sigorta kurulduğu ilk günden bu yana disiplinli , özverili ve çözüm odaklı çalışmalarıyla tüm Türkiye çapında 20,000 i aşkın sigortalıya kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Her geçen gün sayısı artan sigortalılarımıza daha iyi hizmet verebilmek için insan kaynaklarına ve teknolojiye sürekli yatırım yapmaktayız.

Polatlı merkezli ofisimizde çalışan toplam 10 kişilik uzman kadromuz ile acenteliklerini yapmakta olduğumuz şirketlerimizin Türkiye sıralamalarında üst sıralarda yer almaktayız. Temel prensibimiz ; hizmet verdiğimiz her alanda en iyi olmaktır…

Alanında güvenilir çözüm ortaklarımız, güler yüzlü ve deneyimli personelimiz ve sigortadaki 25 yılı aşkın deneyimimizle bireysel emeklilik konusunda da iddialıyız!

Misyonumuz ;

Siz müşterilerimizle olan bütün ilişkilerimizde sizi dinleyip ihtiyaçlarınızı doğru anlayarak , en doğru hizmeti sunabilmeyi temel felsefemiz olarak benimsedik. Bunun size vereceğimiz hizmetin kalitesini artıracağını biliyoruz ve bu bilinçle başladığımız ticari hayatımıza teknolojinin de bize verdiği imkanları kullanarak geliştirmeye devam ediyoruz.

Bireysel Emeklilikle İlgili Tüm Sorularınız İçin Bize Ulaşın: https://okuslarsigorta.com/iletişim