Bireysel Emeklilik Hakkında

Bireysel Emeklilik HakkındaBireysel Emeklilik

Bireysel Emeklilik Nedir?

Bireysel Emeklilik Sistemi, karşılıksız Devlet destekli, tasarrufu teşfik eden, getirisi oldukça yüksek, belirli borçlar dışında haczedilemeyen ve fonlarının kontrolü yatırımcının elinde olan karlı bir bireysel yatırım teşvik aracıdır. Devlet teşvikli bu tasarruf sistemi her birimizin hayali olan, maddi geçim kaygısı taşımayan, konforlu ve keyifli bir emekliliğin anahtarı konumunda.

Hepimiz daha iyi ve daha keyifli bir hayat ve gelecek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Belki şu an çok genciz ve bu günün tadını çıkarmak geleceğe yatırım yapmaktan çok daha kolay geliyor. Ancak Yıllar su gibi geçiyor ve biz  sağlık sorunlarımızın baş göstermeye başlayacağı, sevdiklerimizle geçireceğimiz ve hobilerimize ayıracağımız daha çok boş zamanımızın olacağı o yıllara eninde sonunda geleceğiz.

Okuşlar Sigorta olarak Sende Biriktir markası ile Ankara Polatlı’ da diğer tüm sigortacılık hizmetlerinde olduğu gibi Bireysel Emeklilik konusunda da her türlü soru ve destek için sizlerin hizmetindeyiz.

Bireysel Emeklilik Polatlı ‘da Okuşlar sigortadan sorulur!

Evet, emeklilik yıllarında daha çok boş zamanımız olacak, sevdiklerimize ve hobilerimize daha çok zaman ayırabileceğiz. Ancak gelirimizdeki azalma, sağlık ve boş zaman aktiviteleri için gerekli harcamaların artması tüm emeklilik hayallerinizi alt üst edebilir. Bu gün çoğu emekli maalesef ikinci bir işte çalışmak zorunda kalıyor. İşte Bireysel Emeklilik Sistemi bu gibi problemlere çare üretmek için geliştirildi. Bu sistemde küçük gibi görünen birikimleriniz uzun yıllar sonunda çok ciddi meblağlar teşkil ediyor. Sistem tasarrufu teşvik etmek için özellikle uzun süreler boyunca fonda kalanları daha çok ödüllendiriyor.

Ülkemizin sermaye açığını kapatmak için Devletimiz tarafından desteklenen bu sistem neredeyse bütün yatırım araçlarından daha kârlı çünkü bu sistemde yatırdığınız paranın % 25 kadar da karşılıksız devlet desteği var. Sizse bu sistem sayesinde hem geleceğeniz için ciddi bir yatırım yapıyor hem de ülkemizin daha çok kalkınması için sermaye birikimine katkıda bulunuyorsunuz.

Bireysel Emekliliğin Avantajları

  • Bireysel Emeklilik Sistemi Ülkemizin tasarruf açığını kapatmak amacı ile yapılandırılan. Katılımcılarına %25 karşılıksız Devlet desteği gibi müthiş avantajlar sunan isteğe bağlı ve çok avantajlı bir fon yönetim sistemidir.
  • Başladığınız ilk günden itibaren yatırdığınız aylık primin % 25 kadar karşılıksız devlet desteği alacağınız bu sistem çok karlı.
  • Sigorta Acentenize gidip, siz çayınızı yudumlarken dakikalar içinde işlemlerinizin tamamlanacağı bu sistem çok pratik.
  • Bu sistemde fonlarınızın kontrolü tamamen sizin elinizde! Paranızı ister altında, ister dövizde, isterse de faizde değerlendirin!
  • Bu sistemde emelilik fonundaki paranız Devlet Güvencesindedir. Buradaki birikimleriniz nafaka borçları hariç haczedilemez!
  • Bu sistemde bazı durumlarda katılım zorunlu ise de. Zorunlu süreyi doldurduktan sonra isteğiniz zamanda sistemden çıkabilirsiniz!
  • Bireysel emeklilik sisteminde ne kadar uzun süre kalırsanız devlet katkısı ve fon kârı kazancınız da o kadar yüksek olacaktır.

Sağlık Sigortası Bireysel Emeklilik ve Diğer Tüm Sigorta Hizmetlerimizle ilgili Sorularınız İçin Tıklayın:

https://okuslarsigorta.com/İletişim

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin:

https://www.instagram.com/okuslarsigorta/

https://www.facebook.com/okuslarsigortaltd/